Киев, Украина

ВИРОБНИЦТВО

Виробництво сендвіч-панелей

Довгий час для будівництва житла наші предки використовували дерево, потім камінь, цеглу і бетон. З історією розвитку людства тісно пов’язана і історія розвитку будівельної галузі. Для зведення теплих і міцних будівель люди завжди прагнули знайти і підібрати нові енергозаощаджуючі матеріали. У сучасному світі будівництво та реконструкція неможливі без застосування високотехнологічних теплоізоляційних матеріалів, які дозволяють скоротити до мінімуму терміни зведення будівлі і мінімізувати енерговитрати на його опалення в процесі експлуатації.

У XXI столітті вирішити питання енергозбереження якомога швидше і ефективніше допомагає застосування сендвіч-панелей. Наша сучасна і повністю автоматизована лінія IV покоління виробництва Південної Кореї дозволяє виробляти високоякісні сендвіч-панелі, товщиною від 60 до 150 мм, з утеплювачем з мінеральної вати 95-120 кг/м3 або пінополістиролу 16-25 кг/м3, з різними видами профілювання, з потужністю виробництва до 5 000 м2 за зміну і більше 1 000 000 м2 на рік:

Стінові
сендвіч-панелі:

▪ ТИП Мікрохвиля
▪ ТИП S
▪ ТИП V
▪ ТИП PR1
▪ ТИП PR2
▪ ТИП PR3

Покрівельні
сендвіч-панелі:

▪ ТИП Мікрохвиля
▪ ТИП S

На серійно вироблені вогнестійкі мінераловатні сендвіч-панелі отримані сертифікати відповідності. Сертифікати зареєстровані в системі державної сертифікації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з номерами UA 1.052.0010293-17 та RU 1.052.0010294-17.

Сендвіч-панелі повністю відповідають нормативним вимогам по теплоізоляції, міцності і вимогам пожежної безпеки, що підтверджено випробувальним Центром. Видано протоколи сертифікаційних випробувань на вогнестійкість тришарових панелей:

▪ стінові сендвіч-панелі, мінеральна вата 150 мм – межа вогнестійкості 150 хвилин (EI 150). Протокол вогнестійкості №11 / ПР-18;

▪ стінові сендвіч-панелі, мінеральна вата 100 мм – межа вогнестійкості 90 хвилин (EI 90). Протокол вогнестійкості № 6 / СПР-17;

▪ покрівельні сендвіч-панелі, мінеральна вата 100 мм – межа вогнестійкості 60 хвилин (REI 60). Протокол вогнестійкості №7 / СПР-17.

Для виробництва сендвіч-панелей використовується тільки першокласна оцинкована сталь з полімерним покриттям. Зовнішні і внутрішні обкладки сендвіч-панелей мають антикорозійне і декоративне покриття, стійкі як до механічних, хімічних, так і до атмосферних впливів. Як утеплювач використовуються високоякісні утеплювачі підвищеної щільності європейського та вітчизняного виробництва.

На вибір Замовника надається широка кольорова палітра покриттів згідно каталогу RAL, яка дозволяє задовольнити смаки навіть найвимогливіших клієнтів.