Киев, Украина

СТРУКТУРА СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ

Структура сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі – сучасний будівельний матеріал, що виготовляється на сучасній, повністю автоматичній лінії IV покоління виробництва Південної Кореї.

При виробництві сендвіч-панелей використовуються тільки високоякісні матеріали. Для зовнішнього і внутрішнього облицювання панелей, фасонних і добірних елементів використовується метал з підвищеним вмістом цинку, виробництва провідних вітчизняних та світових виробників. В якості теплоізоляційного сердечника використовується мінеральна вата на основі базальтового волокна, таких виробників як Izovat (Україна), Rockwool (Польща).

Для з’єднання мінераловатного сердечника і металевого облицювання панелей та досягнення високої адгезії матеріалів застосовується двокомпонентний поліуретановий клей POLYCHEM Systems (Польща).

За специфікою застосування розділяють наступні види сендвіч-панелей: стінові і покрівельні. Сендвіч-панелі можуть бути виконані з різними типами профілювання: трапеція, канавки, гладкий профіль, мікрохвиля.

При виробництві сендвіч-панелей використовується тільки першокласна оцинкована сталь з полімерним покриттям і високоякісні утеплювачі підвищеної щільності європейського та вітчизняного виробництва.

Зовнішні та внутрішні обкладки сендвіч-панелей мають антикорозійне та декоративне покриття, стійке як до механічних, хімічних, так і до атмосферних впливів.

Структура стінової сендвіч-панелі

Структура покрівельної сендвіч-панелі

Сендвіч-панелі з оцинкованої сталі з кольоровим полімерним покриттям

Сендвіч-панелі «Арсенал-Панель», виробляються з оцинкованої або алюмооцинкованої сталі з полімерним покриттям, можуть задовольнити потреби найвибагливішого клієнта.

Довговічність
В якості основи використовується холоднокатана сталь, покрита цинком або алюмоцинком, завдяки чому вироби мають довгий термін служби!

Кольорова гама
На вибір клієнта пропонується широка кольорова гама, відповідно до карти RAL, а також декоративні покриття типу Printech з імітацією натуральних поверхонь.

У виробництві сендвіч-панелей може бути використана сталь з різним покриттям: PE (Поліестер) 25 мкм, РЕМА (Матовий поліестер) 35 мкм, Foodsafe, AlZn, що дозволяє широко застосовувати сендвіч-панелі при будівництві різних типів об’єктів будівництва.

Схематична структура листової сталі з полімерним покриттям

Типи покриттів для сендвіч-панелей

Залежно від середовища використання та вимог замовника сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» можуть бути виготовлені з різними видами покриттів і текстур.

Кожне покриття має стандартні кольори, а також може бути виготовлене в обраному клієнтом кольоровому рішенні під замовлення, згідно таблиці RAL.

Поліестер (PE) (покриття на основі поліефірної смоли, товщина 25 мкм), широка кольорова гама в наявності на складі

Матовий поліестер (PEMA) (покриття на основі меламіну, товщина 35 мкм), в стандартних кольорах на складі

FoodSafe – покриття призначене для потреб харчової промисловості та сумісне з харчовими продуктами. Вироби з таким покриттям призначені для експлуатації в приміщеннях, де ведеться обробка продуктів харчування

Стандартні кольори RAL:

Інші кольори RAL під замовлення: