Киев, Украина

СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ

Сендвіч-панелі

Сендвіч-панелі – сучасний будівельний матеріал, що виготовляється на сучасній, повністю автоматичній лінії IV покоління виробництва Південної Кореї.

При виробництві сендвіч-панелей використовуються тільки високоякісні матеріали. Для зовнішнього і внутрішнього облицювання панелей, фасонних і добірних елементів використовується метал з підвищеним вмістом цинку виробництва провідних вітчизняних та світових виробників. В якості теплоізоляційного сердечника використовується мінеральна вата на основі базальтового волокна, таких виробників як Izovat (Україна), Rockwool (Польща). Для з’єднання мінераловатного сердечника і металевого облицювання панелей та досягнення високої адгезії матеріалів застосовується двокомпонентний поліуретановий клей POLYCHEM Systems (Польща).

За специфікою застосування розрізняють наступні види сендвіч-панелей: стінові і покрівельні. Сендвіч-панелі можуть бути виконані з різними типами профілювання: мікропрофіль, гладкий профіль, трапеція.

Сендвіч-панелі використовують при будівництві та реконструкції різних типів будівель і споруд, таких як: громадські, житлові, виробничі, складські, сільськогосподарські, холодні склади і холодильні камери. Застосування сендвіч-панелей дозволяє досягти високої енергоефективності будівель і споруд, а також значної економії енергоресурсів при експлуатації.

Економія часу – це економія коштів. У будівництві є можливість значно скоротити термін вводу в експлуатацію об’єкта за рахунок використання сендвіч-панелей: значно зменшується кількість виконуваних робіт та відсутні вологи процесі, які стримують темпи робіт.

Будівлю, яка побудована з сендвіч-панелей, можливо перенести в інше місце, так як панелі легко демонтуються без пошкоджень та мають можливість повторно монтуватися. Це цінна перевага у наш мінливий час.

Динаміка зростання цін на енергоносії змушує власників будівель рахувати експлуатаційні витрати на їх утримання. Будівлі з сендвіч-панелей мають найнижчі витрати за рахунок їх енергоефективності. В порівнянні з аналогічними матеріалами, сучасне захисне покриття металу обшивок панелей має найдовший термін служби і не потребує обслуговування в процесі експлуатації.

Покрівельні сендвіч-панелі

Простота і швидкість процесу зведення покрівлі допоможе завершити будівництво в стислі терміни і при цьому добре заощадити в ціні

Стінові сендвіч-панелі

Замовникам надається величезний вибір кольорів захисних полімерних покриттів сендвіч-панелей згідно каталогу полімерного покриття RAL

Добірні елементи сендвіч-панелей

Крім захисної функції, добірні елементи покликані посилити конструкцію і декорувати місця з’єднань. Виготовлення за розмірами замовника