Киев, Украина

МОНТАЖ І ДОГЛЯД

Загальні вимоги по монтажу і догляду

▪Монтаж сендвіч-панелей можна виконувати в будь-яких кліматичних умовах. Температурні обмеження монтажу панелей пов’язані тільки з вимогами до температурних параметрів роботи з герметизуючими матеріалами, які встановлює їх виробник.

▪Не рекомендується виконувати монтаж сендвіч-панелей з мінераловатним утеплювачем в дощову погоду, так як можливе зволоження утеплювача знижує його теплозахисні властивості, а також може позначитися на зниженні несучої здатності сендвіч-панелей.

▪Перед закінченням робочої зміни, а також перед перервою в роботі слід закріпити кожну панель на несучих конструкціях тією кількістю гвинтів, яка передбачена проектом.

▪Забороняється кріплення до панелей сходів, промислових перегородок, арматури, технологічного або вантажопідйомного обладнання. Будь-яке обладнання необхідно кріпити тільки до несучих конструкцій.

▪Не допускається нанесення ударів по панелям при монтажі, закладенні стиків і примикань.

▪При монтажі та експлуатації будівлі не допускається порушення захисного покриття металевих листів панелі.

▪Очищати сніг з поверхні покрівельних сендвіч панелей слід акуратно, не пошкоджуючи їх покриття.

▪В процесі експлуатації конструкцій з сендвіч-панелей необхідно проводити зовнішній огляд покриття панелей і кріпильних елементів не менше одного разу на рік.

▪Забруднені покриття слід промити слабким мильним розчином за допомогою м’якої щітки, потім ретельно змити проточною водою або напірним промивним пристроєм зверху вниз. Не допускається використання розчинників, абразивних миючих засобів і інших хімічно активних складів, які можуть пошкодити полімерне покриття.

▪Можливі ушкодження, що утворилися при монтажі або транспортуванні, відновлюються за допомогою спеціальної ремонтної фарби.

▪Якщо подряпина зачіпає тільки цинк, достатній один шар ретельного фарбування. Якщо подряпина зачіпає сталь, фарбування слід проводити в два шари з використанням грунтовки. Можливу іржу в подряпинах слід видалити перед фарбуванням. Перед відновлювальним фарбуванням пошкоджене місце слід очистити розчинником.

▪Фарбу рекомендується наносити тільки по місцях подряпин, штучно не розширюючи зону ремонту, щоб уникнути помітної різниці кольору між первісною і перефарбованою поверхнями.

▪Перед початком монтажу слід знімати захисну плівку з замкової частини та в місцях кріплення фасонних елементів. Залишати плівку більше ніж 10 днів не рекомендується, тому що у майбутньому виникнуть проблеми з її видаленням. У спекотну сонячну погоду захисну плівку з зовнішньої сторони панелей слід знімати протягом 3-х діб після монтажу. Плівка легко знімається, не залишаючи слідів, тільки при дотриманні режиму зберігання панелей.

▪Якщо був порушений режим зберігання, то при надмірному прилипанні плівки, рекомендується:
– для зняття плівки використовувати фен для нагрівання поверхні струменем повітря
– залишки висохлого клею можна зняти за допомогою легких розчинників типу 646,647, призначених для замочування фарб (але не розведення!).