Киев, Украина

ДОБІРНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА АКСЕСУАРИ

Стандартні добірні елементи

Кут внутрішній

Кут зовнішній

Планка цоколю

Планка звісу

Планка карнизна

Планка конька

Планка торцева

Нащільник стіновий

Супутні товари

Гвинт з самонарізаючим різьбленням, з шестигранною головкою та EPDM-шайбою служить для кріплення сендвіч-панелей до металевої основи каркасу, товщиною від 4 до 12 мм. Слід використовувати гвинти довжиною більшою ніж товщина панелі та каркасу з виходом за каркас на 10-20 мм. Саморізи для сендвіч-панелей виготовляються з вуглецевої сталі, проходять цинкування (не менше 15 мікрон) для захисту від корозії. Колір головки та шайби гвинта відповідає кольору каталогу RAL. Довжина від 70 мм до 330 мм.

Застосування: для кріплення сендвіч-панелей до сталевих несучих конструкцій, товщиною від 4 до 12 мм
без попереднього свердління. Рекомендована швидкість закручування 1800 обертів за хвилину, при обертаючому моменті затягування не більше 5 Нм.

Технічні параметри гвинтів для кріплення до металу

Гвинт з подвійним різьбленням для кріплення сендвіч-панелей до бетону, піно-бетону, цегли, дерева. Гвинти виготовлені із загартованої вуглецевої сталі, з гострим накінечником. Комплектуються шайбою з вулканізуючою прокладкою EPDM.

Покриті додатковим стійким до корозії шаром gRey.coat. Для застосування потрібно виконувати попереднє свердління з глибиною засвердлення в бетон не менше 30 мм. Колір головки та шайби гвинта відповідає каталогу кольорів RAL. Довжина від 100 мм до 310 мм.

Технічні параметри гвинтів для кріплення до бетону

Гвинт 4.8*19

з самонарізаючим різьбленням, з шестигранною головкою та EPDM-шайбою, який використовується для кріплення фасонних елементів та нахлестів покрівельних панелей. Колір відповідно каталогу кольорів RAL.

Заклепка 4.0*10

– алюмінієва комбінована витяжна заклепка, яка являє собою гільзу з грибовидною шляп-кою та витяжний стрижень з головкою, що деформує гільзу. Заклепки використовуються для кріплення фа- сонних елементів фасаду. Колір відповідно каталогу кольорів RAL. На покрівлі використовувати заборонено.

Ущільнююча термопрокладка IZOLON

– стрічка в рулоні на основі фізично вспіненого поліетилену з замкнутою комірчастою структурою, покрита клеєм з одного боку. Використовується для герметизації цоколя, стиків сендвіч-панелей, для усунення температурних «містків холоду», щілин, гідро-, шумо- та віброізоляції. Матеріал хімічно безпечний і стабільний, стійкий до гниття. Не має запаху, легкий і в той же час міцний. Виробляється за Європейськими стандартами. Товщина 3, 5, 10 мм. Ширина – під замовлення.

Профільний ущільнювач для покрівельної сендвіч-панелі (коньковий, карнизний)

– використовується для ущільнення простору між покрівельною панеллю та фасонним елементом. Не руйнується під дією ультрафіолету та повністю повторює профіль сендвіч-панелі.

Стрічка К2

являє собою герметизуючу бутилову стрічку, що не твердне, з двосторонньою робочою поверхнею, вкриту захисним силіконізованим папером; застосовується для герметизації продольних та поперечних стиків покрівельних сендвіч-панелей.

Клей-герметик SOUDAL SOUDAFLEX 40

– постійно еластичний поліуретановий клей-герметик, призначений для герметизації замків сендвіч-панелей, стійкий до вібрацій. Компенсує лінійне розширення швів до 15%. Використовується за допомогою пістолета. Температура монтажу від +1° до +21° С. Колір – білий, сірий.

Покрівельний герметик Geocel 2300

– надміцний покрівельний герметик, який використовується для герметизації швів, стиків, примикань на покрівлі. Завдяки унікальній триполімерній структурі довговічність з’єднання витримує не тільки надмірне навантаження і перепади погоди та експлуатацію в середньому до 50 років. Колір – прозорий.